U kázky ze všech knih najdete na našem youtube kanále: Stránky věnované dílu Paula Bruntona
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Denně 8-20 hod
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.04.2023
Nové vydání knihy TAJNOSTI EGYPTSKÉ
Je to téměř deset let od vydání Knihy TAJNOSTI EGYPTSKÉ nakladatelstvím IRIS RR. Přípravy nového vydání probíhaly dva roky, kniha byla odložena z důvo... číst celé
27.09.2021
Nová audiokniha v přípravě.
Již na začátku roku jsme zvažovali vydání audioknihy, ale teprve když jsme obdrželi finanční příspěvek do nadačního fondu PB, tak bylo rozhodnuto, že ... číst celé
17.07.2021
Rozšířili jsme nabídku čteček Pocketbook v naší nabídce
Díky narůstajícímu zájmu o e-knihy a Elektronické čtečky, jsme rozšílili nabídku  švýcarského výrobce PocketBook, se kterým máme již letité zkušenosti... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Rozšířili jsme nabídku čteček Pocketbook v naší nabídce
Rozšířili jsme nabídku čteček Pocketbook v naší nabídce
17.07.2021

Díky narůstajícímu zájmu o e-knihy a Elektronické čtečky, jsme rozšílili nabídku  švýcarského výrobce PocketBook, se kterým máme již letité zkušenosti. Jedná se o jednoho z největších světových výrobců čteček elektronických knih založených na technologii E Ink se sídlem ve švýcarském Luganu. Společnost PocketBook založená v roce 2007 nyní prodává svoje produkty ve více než 35 zemích světa. PocketBook vytváří vysoce kvalitní hardware, ergonomický design výrobků a jedinečná softwarová řešení a zaručuje uživatelům nerušenou četbu vždy a všude.

Technologie E Ink (elektronický inkoust) představuje alternativu k běžné tištěné knize a poskytuje milovníkům čtení maximální svobodu. Nízká spotřeba energie, skvělá čitelnost na slunci, šetrnost k očím – všechny tyto vlastnosti jsou zárukou toho nejpohodlnějšího čtení bez ohledu na místo nebo čas.

O technologii E Ink: Díky různému náboji elektronů kolem kapslí se bílá nebo černá zrníčka pohybují nahoru nebo dolů a vytvářejí obraz, který je dokonale čitelný i bez podsvícení.

Podobnost s papírem

Po stránce optických vlastností jsou displeje využívající technologii E Ink neuvěřitelně podobné stránkám tradičních knih. Na zařízeních s technologií E Ink můžete číst celé hodiny, aniž by to mělo jakýkoli negativní dopad – prostě stejně jako u tištěné knihy.

Bezpečné pro oči

Na rozdíl od smartphonů a tabletů je čtení na displeji s technologií E Ink šetrné k očím. Použít zařízení PocketBook je podobné čtení klasické knihy: díky reflexnímu charakteru displeje nebudete mít unavené oči.

Nyní tak budeme mít větší výběr nejen dle velikosti, ale i podle vybavenosti a barevnosti displeje.

Žádné odlesky na slunci

Na rozdíl od zařízení s LCD displeji, které jsou na slunci prakticky nepoužitelné, jsou reflexní displeje s technologií E Ink na slunečním světle dokonce ještě čitelnější.

Široké pozorovací úhly

Displeje s technologií E Ink zajišťují pohodlnější čtení zásluhou maximálních pozorovacích úhlů, stejných jako při čtení z klasického papíru.

Video jak fungujeje E-ink:

Další videa čteček PocketBook:

Naši aktuální nabídku Elektronických čteček naleznete zde.

                                                                     Najdete nás také zde:    

© paulbrunton.org © paulbrunton.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz